Promocja kursu „Otrzep kolana i biegnij” została zakończona. Kurs można kupić w normalnej cenie 697 złotych [tutaj].

Jeśli chcesz zostać poinformowany o ponownej sprzedaży kursu w niższej cenie zostaw nam do siebie kontakt 🙂

<iframe id="salesmanagoIframe" style="margin: 0; padding: 0; width:800px; height:300px; overflow-y:hidden; overflow-x:hidden; border:none; background:transparent;max-width:100%;" src="https://app2.emlgrid.com/mscf/lsx0quoz4m7d6ymg/default/rejestracja_szkolenie_online_18_lipca.htm"></iframe>
N

Przytłacza Cię nadmiar obowiązków i poziom stresu?

N

Przykre wydarzenia w życiu odebrały Ci chęć do dalszego działania?

N

Twoja sytuacja zawodowa czy finansowa jest dla Ciebie blokadą do dalszego działania?

N

Brak konsekwencji i silnej woli jest dla Ciebie przeszkodą w realizacji marzeń?

Wyobraź sobie, że jesteś w posiadaniu narzędzi, które pozwolą Ci poradzić sobie z większością trudnych momentów. Otwierasz się dzięki nim na zmianę, która dotąd wydawała się przerażająca i rozwijasz siebie jak nigdy przedtem. Wiesz, co musisz zrobić, aby osiągnąć sukces i masz więcej szans na to, że Ci się to uda. Brzmi niewiarygodnie? Uwierz, że to możliwe. Niezależnie od tego, co Cię spotkało, jesteś w stanie stworzyć dla siebie lepsze życie. Jedyne, czego potrzebujesz to wiedza o tym, jak tego dokonać.

Właśnie tą wiedzą już wkrótce podzieli się z Tobą Ania Urbańska – kobieta, która pokonała już wiele trudności i nigdy się nie poddała, konsekwentnie dążąc do realizacji nawet najbardziej śmiałych celów. I ciągle planuje kolejne, coraz bardziej zuchwałe

Kto prowadzi kurs?

Ania Urbańska

Jestem Master Trenerem Structogramu, metody rozwojowo-edukacyjnej, dzięki której ludzie działają z większą efektywnością, szybciej i najważniejsze, w zgodzie ze sobą. Jestem jednym z nielicznych na świecie neurocoachów. Moją pasją jest wszystko, co związane z ludzkim mózgiem. Od 1998 roku zarządzam własną firmą, a przez moje programy szkoleniowe i coachingi przeszło ponad 13 tysięcy osób, które z powodzeniem realizują swoje cele i żyją pełni spełnienia i pasji. Jestem wykładowcą na uczelniach wyższych oraz autorką i współautorką 5 książek.

Prywatnie nie ma dla mnie nic ważniejszego, niż moja rodzina, zdrowie i spełnianie marzeń. Jestem szczęśliwą kobietą i dumną mamą dorosłego syna.